Superbetin Giriş

Superbetin Yeni Giriş Adresi 02.07.2020

Superbetin Giriş Adresi Değişti

Kullanıcıların Türkiye üzerinden güncel siteye erişiminin kısıtlanmasının ardından yeni giriş adresini hızlı bir şekilde aktif eden Superbetin’in yeni giriş adresi 46superbetin.com olarak güncellenmiştir. Siteye giriş yaparken giriş adresi kısmında güncel giriş adresinin yazdığından emin olunuz.

 

Superbetin Sahte Siteler

Superbetin oldukça fazla aktif kullanıcıya sahip olduğundan adına açılmış sahte siteler bulunmaktadır. Bu siteler kullanıcıların hesap bilgilerini ve paralarını almayı amaçlamaktadır. Arayüz olarak gerçek siteyi olduğu gibi taklit eden sahte siteleri ayırt etmek için bonuslar sekmesine girerek bonus detaylarına tıklamanız yeterli olacaktır. Sahte sitelerde bonus detayları yer almazken gerçek sitede tüm bonus detayları yer almaktadır. Siteye giriş yaparken adres çubuğunda güncel giriş adresinin yazdığından emin olunuz. Şu anda güncel giriş adresimiz

Superbetin Adres Değişikliğini Nereden Öğrenebilirim ?

Superbetin sitesi giriş adresindeki değişiklikleri mail olarak kullanıcılarına iletmektedir. Bunun dışında güncel twitter , instagram ve telegram kanallarını takip ederek güncel giriş bilgisinden anında haberdar olabilirsiniz. Superbetin şu anda güncel giriş adresi olan www.46superbetin.com üzerinden hizmetlerine devam etmektedir.

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu